QOLO

گاردین: تلاش ها برای مبارزه با داعش کاهش یافته است/ داعش تبدیل به یک تهدید خیلی بزرگتری خواهد شد

گاردین: تلاش ها برای مبارزه با داعش کاهش یافته است – شفقنا

حملات اخیر گروه تروریستی داعش …

گاردین: تلاش ها برای مبارزه با داعش کاهش یافته است – قطره

حملات اخیر گروه تروریستی داعش نشان می دهند این گروه به رغم از دست دادن به … کاهش یافته است/ داعش تبدیل به یک تهدید خیلی بزرگتری خواهد شد.

حمله به شمال عراق (۲۰۱۴) – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

داعش با هدف تشکیل دولت اسلامی عراق و شام علاوه بر موصل، مناطق تکریت، دهلاویه و … این گروه بارها تلاش کرده‌اند که این اماکن را از دست نیروهای عراقی خارج کنند اما … پس از حمله به کتابخانه مرکزی به مردم گفته شد که کتاب‌های “کفرآمیز” سوزانده خواهد شد. … مهمی شده‌ایم و قرار است که به یک عملیات طولانی مدت مبارزه با تروریسم تبدیل شود.

جنگ عراق – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

پس از پذیرش حکم عراق، دستور عملیات به نیروهای مسلح ائتلاف صادر شد. … ایالات متحده دست‌کم دو بار کوشید تا با حملات هوایی، صدام را به قتل برساند ولی هر دو بار هدف، مورد … لازم برای حملهٔ ایالات متحده و بریتانیا برای حمله به این کشور فراهم خواهد آمد. … خود را به یک نیروی نظامی بروز تبدیل کند و به این ترتیب به یکی از بزرگترین …

هلاکت سرکرده داعش در عراق – شبکه خبر | خبر فارسی

هلاکت سرکرده داعش در عراق. سازمان مبارزه با تروریسم عراق از هلاکت معتز نومان الجبوری معروف به ابو تیسیر سرکرده تروریست های داعش در عراق خبر داد. … معاون سرکرده داعش کشته شد. به گزارش افکارنیوز … گاردین: تلاش ها برای مبارزه با داعش کاهش یافته است/ داعش تبدیل به یک تهدید خیلی بزرگتری خواهد شد. نوشته است: گروه …

دستگیری مسئول رسانه ای داعش در صلاح الدین – باشگاه …

نیرو های بسیج مردمی عراق مسئول رسانه گروه تروریستی داعش در استان صلاح الدین را دستگیر کردند. … هنگامی که خبر شهادت او در رسانه های اعلام شد شاید بسیاری از مردم هنوز باورشان نمی شد که چنین اتفاقی رخ داده است، او چهره … گاردین: تلاش ها برای مبارزه با داعش کاهش یافته است/ داعش تبدیل به یک تهدید خیلی بزرگتری خواهد شد.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر