QOLO

“کگل” تا کجا ریزشی است ؟؟؟!

“کگل” تا کجا ریزشی است – تحلیل های روزانه بازار سهام و …

50 در محدوده 1200 تومان میباشد.باتوجه به عدم وجود حمایت استاتیکی ، میتواند …

کگل

تالار حافظ در آخرین روز معاملاتی هفته، تا به این لحظه توانست با رشد … عزم بیشتر و رشد لحظه به لحظه شاخص در حال رکورد زنی های پی در پی است . … در اولین روز هفته بازار سرمایه با افت بیش از 11 هزار واحد با ریزشی هیجانی مواجه شد.

شاخص یک میلیونی بورس؛ ادامه روند صعودی یا اصلاح؟ – قدس …

… در ادامه و با ابطال معاملات نماد کگل، شاخص کل تا ۹۵۶ هزار و ۹۷۹ واحد عقب نشست. … توصیه من این است که افراد دست نگهدارند تا شاخص این محدوده روانی یک … که در ریزش‌ها آن دسته از تک سهم‌هایی که حباب دارند بیشتر دچار فرسایش شوند.

کچاد ‎-۵٫۰۰% | ره‌آورد ۳۶۵

کچاد و کگل برا کسایی که بلند مدت فکر میکنن عالیه، اما برا کوتاه مدت اصلا … احتمالا تا منفی 10 روند نزولی ادامه داشته باشه و تو قیمت 1330 حمایت بشه و به rsi واکنش … دوستان شمایی که متوسط معامله این سهم را می دانید که حدود 9 میلیون است چرا صف … فیمت پس از باز شدن به سمت بالا (گپ) و حرکت صعودی ریزشی داشته و کف قیمت …

کگل ، كچاد – تالار بورس

کگل و کچاد اشاره شده است همچنان معتقد به پی ای 12 تا 15 این دو در انزمان خواهم … با توجه به خبر های این گروه بعید است که ریزشی جدی را در آنها شاهد …

رشد سودآوری «کگل» با بهره‌برداری از طرح توسعه ذوب …

مدیرعامل «کگل»گفت: طرح توسعه یک میلیون تنی ذوب مجتمع جهان فولاد … تا کنون بازدهی تقریبا 70 درصدی برای سهامداران خود به ارمغان آورده است.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر