QOLO

کرونا ویروس و زندگی که زهر مار شده است!

چرا شیوع ویروس کرونا می‌تواند نعمتی برای حیات وحش باشد …

مارهای خشک برای درمان آرتروز در طب سنتی چینی استفاده می شوند … این ویروس تا کنون موجب مرگ بیش از ۴۹۰ نفر شده است. … شیوع ویروس کرونا سبب شده که توجهات به تجارت جانوران وحیوانات وحشی … تجزیه و تحلیل حدود ۳۲ هزار از گونه های شناخته شده مهره داران که در زمین زندگی می کنند، نشان داده که نزدیک به ۲۰درصد …

مارها؛ منشأ احتمالی ویروس کرونا در چین – خبرآنلاین

اغلب قربانیان اولیه از بازار غذای محلی که اکنون تعطیل شده، بازدید … موضوع نگران‌کننده‌تر این است که کروناویروس جدید افرادی را آلوده می‌کند که …

دانشمندان می‌گویند ویروس کرونا از یک مار به انسان منتقل شده است

با شیوع ویروس تازه کشف‌شده کرونا در چین که شبیه SARS است، برخی از دانشمندان ادعا می‌کنند که منشا حیوانی آن را یافته‌اند. تحقیق جدید آن‌ها نشان …

اولین تصویر میکروسکوپی از ویروس کرونا – خبرگزاری آنا

این مارها که از سمی‌ترین گونه‌های کفچه‌ماران به حساب می‌آیند در بیشتر مناطق مرکزی و جنوبی چین و جنوب شرق … ووهان چین، شهر قرنطینه شده ویروس کرونا … آمریکا ویروس کرونا در چین را شایع کرده است … +جزییات ۱۹ اختراع تصادفی که زندگی بشر را زیر و رو کرد در ویکی آنا عید فطر در فرهنگ‌های مختلف چگونه است؟

منشاء ویروس کرونا؛ از سوپ خفاش و مار تا توله گرگ و غذای …

nCoV نامگذاری شده و بیماری پس از دوره هفت روزه کمون دارای … شهرها و کشورهایی که ویروس کرونا در آنها به جان مردم افتاده است.

(تصاویر) آخرین خبرها از ویروس کرونا؛ ویروس کرونا … – فرارو

کرونا نوعی ویروس است که باعث ایجاد عفونت در بینی، سینوس‌ها یا گلو فوقانی می‌شود. نام ویروس کرونا از شکل آن گرفته شده که هنگام تصویربرداری با استفاده از … اولین عکس‌های رنگی از زندگی مردم خاورمیانه؛ ۱۳۰ سال پیش … از بس همه چیز میخورن اخه بیکارین میرین مارمولک و خفاش و هزار تا کوفت و زهر مار میخورید.

درمان سرطان با سم مار – ایرنا

گروهی از دانشمندان دانشگاه کلرادو شمالی معتقدند که زهر به دست آمده از … زندگی · پلاس · استودیو · آرشیو … ترکیبات این سم در مبارزه با اشکال مختلف سرطان انجام شده است. … دریافت کتاب داستان مجانی کرونا برای بچه ها!

تسکین درد با سم مار – ایرنا

نتایج یک تحقیق جدید نشان داده است که سم استخراج شده از زهر یک نوع مار زنگوله دار آمریکای جنوبی، می‌تواند به عنوان یک مسکن موثر …

یک داکتر سنتی در افغانستان از سم مار و کژدم برای درمان …

او آلبوم عکسی از بیماران خود دارد که آنها را قبل از درمان و بعد از درمان با این داروی منحصر به فرد نشان می دهد. … یک داکتر سنتی در افغانستان از سم مار و کژدم برای درمان بیماری های پوستی استفاده می کند. شیوه درمان وی … نام بیش از یکهزار و هشتصد بیمار در مطب شیرزاد ثبت شده است. … 70 کارمند صحی در بلخ به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

دو گونه مار، منشاء احتمالی کروناویروس چینی – ایسنا

… از آن است که مارها می‌توانند منبع شیوع کروناویروس در شهر ووهانِ چین باشند. … شده و عامل شیوع بیماری عفونی تنفسی کشنده‌ای در این کشور است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر