QOLO

چین: نیرو‌های مسلح خود را در بحبوحه تنش با آمریکا تقویت کرده‌ایم

چین: نیرو‌های مسلح خود را در بحبوحه تنش با آمریکا تقویت …

رئیس جمهور چین روز سه‌شنبه گفته این کشور ارتش خودش را در بحبوحه تنش‌ها با آمریکا تقویت کرده است. ئیس‌جمهور چین گفت: نیرو‌های مسلح این …

چین می‌گوید نیروهای مسلح خود را در بحبوحه تنش با آمریکا …

رئیس‌‌جمهور چین روز سه‌شنبه گفته این کشور ارتش خودش را در بحبوحه تنش‌ها … چین می‌گوید نیروهای مسلح خود را در بحبوحه تنش با آمریکا تقویت کرده است … شیوع ویروس کرونا تلاش‌هایی را برای مقصر جلوه نشان دادن چین آغاز کرده‌اند.

چین می‌گوید نیروهای مسلح خود را در بحبوحه تنش با آمریکا …

چین می‌گوید نیروهای مسلح خود را در بحبوحه تنش با آمریکا تقویت کرده … به رهبران این کشور از جمله «شی جین‌پینگ»، رئیس‌جمهور چین ارائه کرده‌اند.

چین می‌گوید نیروهای مسلح خود را در بحبوحه تنش با آمریکا …

چین می‌گوید نیروهای مسلح خود را در بحبوحه تنش با آمریکا تقویت کرده است … ویروس کرونا تلاش‌هایی را برای مقصر جلوه نشان دادن چین آغاز کرده‌اند.

چین – روزنامه دنیای اقتصاد

دنیای‌اقتصاد: دونالد ترامپ تهدیدات خود را در جنگ‌تجاری با چین از سر گرفته است، … قیمت طلا به علت بهبود ارزش بازارهای بورس و کم شدن محدودیت های قرنطینگی روندی کاهشی دارد اما تنش های آمریکا و چین این روند را متوقف کرده و … پس از اتهام‌زنی‌های متقابل در بحبوحه بحران کرونا، اکنون هنگ‌کنگ زمین بازی را … ملخ‌ها به تهران حمله کرده‌اند؟

نیروهای مسلح خود را در بحبوحه تنش با آمریکا تقویت کرده ایم …

نیروهای مسلح خود را در بحبوحه تنش با آمریکا تقویت کرده ایم. رئیس جمهور چین روز سه شنبه گفته این کشور ارتش خودش را در بحبوحه تنش ها با آمریکا تقویت کرده …

مانور نظامی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News …

مانور ارتش ونزوئلا در بحبوحه تنش با آمریکا … ارتش رژیم صهیونیستی از صبح امروز مانور نظامی خود را با هدف شبیه سازی جنگ در چند جبهه آغاز کرد. … تیراندازی ناوهای ایران، روسیه و چین در دریای عمان … این رزمایش با هدف ارتقای آمادگی رزمی و هم‌افزایی توان پدافند هوایی نیروهای مسلح در شرایط نزدیک به رزم، در سمنان برگزار می‌شود.

افزایش تنش میان چین و آمریکا بر سر تحرکات نظامی پکن – …

چین در پاسخ به اظهارات وزیر دفاع آمریکا گفته حق خود می‌داند که در هر نقطه از … جیمز متیس، وزیر دفاع آمریکا روز گذشته از تحرکات نظامی پکن در دریای جنوب … یک ژنرال عالی‌رتبه ارتش چین با “غیرمسئولانه” خواندن اظهارات وزیر دفاع آمریکا از … این ژنرال ارتش چین گفته اعزام نیروها به جزایر جنوب دریای چین بخشی از …

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر