QOLO

چه اتفاقی افتاده ؟ داریم به کجاها میریم ؟ چه کرده به ما این کرونا؟

چه کشور‌هایی تاکنون به ایران برای مقابله با کرونا کمک کرده …

همچنین از کشور های غیر همسایه مسلمان و غیر مسلمان که در این فاجعه به ما یاری رسانیدند کمال قدردانی را داریم. کمکهای آنان را هیچ وقت فراموش نخواهیم کرد:.

برای پیشگیری از ابتلا به «ویروس کرونا» چه باید کرد؟ – …

چین که 35 میلیون را غرنطینه کرد، غذاهای دریایی را منشا بیماری شناخت. دی ان ای ویروس را استخراج کرد. ما هنوز نمیدونیم چرا در قم این اتفاق شروع شده.

جهان قبل و بعد از کرونا / آیا آخرالزمان نزدیک است؟ – خبرآنلاین

در نهایت جهان با این میزان تلفات انسانی پس از کرونا به چه شکل خواهد شد را با … نمی‌دانم این مسائل را از کجا نقل کرده‌اید. … اگرچه برخی از این اقدام به دلیل انگیزه های تبلیغی، انتقاد کرده اند. … ما از اینکه با اطمینان بگوییم که ظهور در چه زمانی اتفاق خواهد افتاد،‌ نهی شده‌ایم و … آیا ما آزمایشگاه ویروس شناسی سطح 4 داریم؟

11 سوال پاسخ داده شده در مورد شیوع ویروس کرونا – مجله …

19 می تواند باعث بیماری ذات الریه شود و ممکن … MERS ،SARS و سایر ویروس های تنفسی از فردی به فرد دیگر داریم.

آمریکا تا چه اندازه در انتشار ویروس کرونا نقش داشته است؟/ …

افسر اطلاعاتی روسیه: کرونا از آزمایشگاه‌های گرجستان به ایران منتقل شده … پای گرجستان و برخی کشورهای دیگر را هم به این قضیه باز کرده است.

ما به زودی خواهیم مُرد؛ کرونا را جدی نگرفته ایم! – عصرایران

کرونا ما را خوب می شناسد، می داند از بین همه اندام های داخلی، کجا باید برود و … مسأله اصلی اما این است: “ما کرونا را جدی نگرفته ایم ولی او ما را جدی … کنیم؛ ما دچار خودفریبی شده ایم؛ هر وقت هر کاری داریم بیرون می رویم و می گوییم کار ضروری داشتیم. … ایرانی، درگیر درجاتی از کرونا هستند و قریب به اتفاق شان هم نمی دانند.

رمان «چشمان تاریکی» ۴۰ سال پیش ویروس کرونا را پیش‌بینی …

سرويس فرهنگ و هنر جوان آنلاين: ویروس کرونا که این روز‌ها به داغ‌ترین سوژه خبری … بیشتر بخوانید:آیا واقعاً کرونا در رمان «چشمان تاریکی» پیش‌بینی شده است؟ … از کجا مطمئن هستید که کرونا سلاح بیولوژیک و ساخت بشر نیست؟ … باشد که بگوید در ۵ یا۱۰ سال دیگر چه اتفاقی می افتاد لطفا کتاب ده سال بعد را حال …

آخرالزمان؛ ۱۰ اتفاقی که در لحظه زمین را به نابودی می رساند! – …

آیا شما هم بعضی شب ها با خود فکر کرده اید که آخرالزمان چگونه خواهد بود و آیا ممکن است اتفاقی در … این قطرات آب میلیونها سال به شکل باران شدید به سطح زمین افتاده، باعث پاک شدن جو … اتفاقی که این روزها بخاطر شیوع ویروس کرنا کم و بیش شاهد آن هستیم، … آیا موجودات احتمالی از انسان‌ها باهوش‌تر هستند یا ما نسبت به آن‌ها برتری داریم؟

لری بریلینت همه‌گیری جهانی کرونا را پیش‌بینی کرده بود؟ | …

فیلمی که این روزها به خاطر همه‌گیری کرونا مورد توجه است. … حالا داریم وارد چنین شرایطی می شویم و بریلینت باز هم تخصصش را در اختیار جهانیان قرار …

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر