QOLO

واکنش معصومه ابتکار به قتل رومینا: لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در آخرین مراحل است

واکنش معصومه ابتکار به قتل رومینا: لایحه حمایت از کودکان و …

معصومه ابتکار در واکنش به قتل رومینا اشرفی در توییتی نوشت: با پیگیری و … دولت و مجلس لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در اخرین مراحل است.

واکنش معصومه ابتکار به قتل رومینا – خبرگزاری پانا

معصومه ابتکار به قتل رومینا اشرفی واکنش نشان داد. … و درخواست دولت و مجلس لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در اخرین مراحل است.

واکنش معصومه ابتکار به قتل رومینا اشرفی+عکس | اعتمادآنلاین

کاش تلاش دلسوزان زودتر نتیجه می داد. با پیگیری و درخواست دولت و مجلس لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در اخرین مراحل است. اعتمادآنلاین| · واکنش …

واکنش معصومه ابتکار به قتل رومینا اشرفی – روزنامه دنیای …

با پیگیری و درخواست دولت و مجلس لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در اخرین مراحل است. این مطلب برایم مفید است. بلی. 20 نفر این پست را پسندیده …

واکنش ابتکار به خبر قتل دختر نوجوان گیلانی – تابناک …

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده نسبت به خبر قتل رومینا اشرفی واکنش نشان داد. … به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، معصومه ابتکار در این باره در صفحه … دولت و مجلس، لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در آخرین مراحل است.

‌واکنش معصومه ابتکار به قتل رومینا اشرفی – ایمنا

کاش تلاش دلسوزان زودتر نتیجه می داد. با پیگیری و درخواست دولت و مجلس لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در اخرین مراحل است. منبع: خبرآنلاین.

واکنش ابتکار به خبر قتل دختر نوجوان گیلانی – ایسنا

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده نسبت به خبر قتل رومینا اشرفی واکنش نشان داد. … به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار در این باره در صفحه توییتر خود نوشت: … دولت و مجلس، لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در آخرین مراحل است.

واکنش معاون رئیس جمهور به قتل فجیع رومینای ۱۳ ساله توسط …

معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده هم به قتل رومینا اشرفی … دولت و مجلس، لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در آخرین مراحل است.».

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر