QOLO

واشنگتن ‌پست: قاتلان خاشقجی تحت فشار عفو شدند

واشنگتن ‌پست: قاتلان خاشقجی تحت فشار عفو شدند – ایسنا

روزنامه واشنگتن پست مقاله‌ای را از عبدالله العوده، پژوهشگر سعودی منتشر کرد که در آن درباره عفو قاتلان جمال خاشقجی توسط فرزندانش صحبت می‌کند.

واشنگتن ‌پست: پسران خاشقجی تحت فشار قاتلان پدرشان را …

واشنگتن ‌پست: پسران خاشقجی تحت فشار قاتلان پدرشان را عفو کردند … این کشور در استانبول ترور شد با دیگر خانواده‌های عربستان که با فشارها و …

احتمال عفو قاتلان خاشقجی تحت فشار مقامات سعودی – مشرق نیوز

احتمال عفو قاتلان خاشقجی تحت فشار مقامات سعودی. جمال خاشقجی … به گزارش مشرق، روزنامه «واشنگتن پُست» در یادداشتی به قلم «عبدالله العوده» … فشار سعودی بر آنها و همچنین پدر وی که در زندان به سر می‌برد، از سفر به خارج منع شدند.

پشت پرده عفو قاتلان خاشقجی توسط پسرانش – سلام نو

واشنگتن ‌پست: پسران خاشقجی تحت فشار قاتلان پدرشان را عفو کردند … این کشور در استانبول ترور شد با دیگر خانواده‌های عربستان که با فشارها و …

روزنامه وطن امروز

پژوهشگر سعودی پشت پرده عفو قاتلان را فاش کرد … داد پسر جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار مقتول سعودی، تحت فشار مقامات سعودی قاتلان پدر خود را بخشیده باشد. روزنامه واشنگتن پست در یادداشتی به قلم عبدالله العوده، پژوهشگر سعودی و … سعودی بر آنها و همچنین پدر وی که در زندان به سر می‌برد، از سفر به خارج منع شدند.

واشنگتن‌پست: قاتلان خاشقجی تحت فشار عفو شدند|ایسنا

پویشگر: خبرپو.

واشنگتن ‌پست: قاتلان خاشقجی تحت فشار عفو شدند – آفتاب

آفتاب نیوز : عبدالله العوده، پسر سلمان العوده، مبلغ سعودی که در بازداشت به سر می برد در این مقاله نوشت: دادگاه عالی عربستان و وزیر دادگستری …

واشنگتن‌پست: قاتلان خاشقچی تحت فشار عفو شدند – الف

روزنامه واشنگتن پست مقاله‌ای را از عبدالله العوده، پژوهشگر سعودی منتشر کرد که در آن درباره عفو قاتلان جمال خاشقچی توسط فرزندانش صحبت می‌کند.

‌واشنگتن‌پست: قاتلان خاشقجی تحت فشار عفو شدند … – …

نورنیوز (@nournews_ir) on Instagram: “ ‌ واشنگتن‌پست: قاتلان خاشقجی تحت فشار عفو شدند ‌ ‌ روزنامه واشنگتن …

احتمال عفو قاتلان خاشقچی تحت فشار مقامات سعودی | …

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، روزنامه «واشنگتن پُست» در … «جمال خاشقجی» روزنامه نگار مقتول سعودی، تحت فشار مقامات سعودی قاتلان پدر خود را … بر آنها و همچنین پدر وی که در زندان به سر می‌برد، از سفر به خارج منع شدند.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر