QOLO

لیالی قدر همراه با شبکه‌های سیما

لیالی قدر همراه با شبکه‌های سیما – صدا و سیما

شبکه‌های سیما هم‎زمان با لیالی قدر تدارک گسترده‌ای برای پوشش مداحی، سخنرانی و مراسم احیا از اماکن متبرکه و زیارتی پیش‌بینی کرده است.

اعلام ویژه برنامه های لیالی قدر از شبکه های سیما – شبکه قرآن و …

همزمان با شب‌های قدر، پخش مراسم احیاء همراه با سخنرانی و مداحی از اماکن مقدس و زیارتی در دستور کار شورای معارف سیما قرار گرفته است.

اعلام ویژه‌برنامه‌های لیالی قدر از شبکه‌های سیما – Iqna

شبکه‌های سیما همزمان با لیالی قدر برای پوشش مداحی، سخنرانی و مراسم احیا از … شبکه سه سیما همراه با دیگر شبکه‌های تلویزیون در شب‌های شهادت امام …

اعلام زمان پخش برنامه های لیالی قدر از شبکه پنج سیما …

شبکه پنج سیما در لیالی قدر با ویژه برنامه های مختلف مذهبی با شب زنده داران همراه می شود.

پخش زنده مراسم لیالی قدر از شبکه استانی مرکز ایلام – همشهری …

شبکه استانی مرکز ایلام، در آستانه لیالی قدر، با پخش زنده این مراسم‌، روزه‌داران … مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام در خصوص پوشش زنده مراسم لیالی قدر در رسانه … قدر از مصلا و مزار مطهر شهدای گمنام شهر ایلام با مخاطبان خود همراه خواهد بود.

شب‌های قدر در شبکه پنج سیما – خبرگزاری برنا

گروه معارف شبکه پنج سیما، در لیالی قدر با ویژه برنامه های مختلف مذهبی با شب زنده داران همراه می شود. به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ …

راز و نیاز قدر همراه با شبکه های استانی – صفحه محتوایی خبر …

صدا و سیمای مراکز ویژه برنامه‌های زنده مختلفی را به مناسبت شب‌های قدر روی … امور استان‌های سازمان صدا و سیما، همزمان با فرا رسیدن لیالی قدر، شبکه‌های …

پخش زنده مراسم شب‌های قدر از شبکه یک و شبکه استانی …

شبکه یک سیما و شبکه استانی خراسان رضوی، مراسم شب‌های قدر را امسال از … مدیحه‌سرایی مهدی سروری و سخنرانی حجت الاسلام ناصر رفیعی همراه است.

اعلام پخش مراسم احیای شب بیست‌ویکم در شبکه‌های سیما

همزمان با شب‌های قدر، پخش مراسم احیا همراه با سخنرانی و مداحی از اماکن مقدس و زیارتی در دستور کار شورای معارف سیما قرار گرفته است.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر