QOLO

لاوروف: گزافه‌گویی آمریکا در خصوص هنگ‌کنگ، به امور داخلی چین مربوط می‌شود

لاوروف: گزافه‌گویی آمریکا در خصوص هنگ‌کنگ، به امور داخلی …

لاوروف: گزافه‌گویی آمریکا در خصوص هنگ‌کنگ، به امور داخلی چین مربوط می‌شود. سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه ضمن انتقاد از مداخله آمریکا در امور …

انتقاد لاوروف از مداخله آمریکا در امور داخلی چین – ایسنا

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی لاوروف، … خصوص هنگ‌کنگ راجع به آن گزافه‌گویی می‌کند، به امور داخلی چین مربوط می‌شود.

انتقاد لاوروف از مداخله آمریکا در امور داخلی چین – تابناک | …

انتقاد لاوروف از مداخله آمریکا در امور داخلی چین … آمریکا در حال حاضر در خصوص هنگ‌کنگ راجع به آن گزافه‌گویی می‌کند، به امور داخلی چین مربوط می‌شود.

انتقاد لاوروف از مداخله آمریکا در امور داخلی چین

به گزارش اسپوتنیک، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه ضمن انتقاد از … در خصوص هنگ‌کنگ راجع به آن گزافه‌گویی می‌کند، به امور داخلی چین مربوط …

انتقاد لاوروف از مداخله آمریکا در امور چین – برترین ها

ایسنا: به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه … خصوص هنگ‌کنگ راجع به آن گزافه‌گویی می‌کند، به امور داخلی چین مربوط می‌شود.

انتقاد لاوروف از مداخله آمریکا در امور داخلی چین – خرداد نیوز

… امنیت ملی هنگ‌کنگ، خاطرنشان کرد: مسائلی که آمریکا در حال حاضر در خصوص هنگ‌کنگ راجع به آن گزافه‌گویی می‌کند، به امور داخلی چین مربوط می‌شود.

وزیر خارجه روسیه، از فشار آمریکا بر پکن در مورد لایحه امنیت …

«سر‌گئی لاوروف»، وزیر خارجه روسیه امروز از تلاش آمریکا برای فشار بر … آمریکا در مورد هنگ‌کنگ، گزافه‌گویی می‌کند به امور داخلی چین مربوط می‌شود.

لاوروف: گزافه‌گویی آمریکا در خصوص هنگ‌کنگ، به امور داخلی …

لاوروف: گزافه‌گویی آمریکا در خصوص هنگ‌کنگ، به امور داخلی چین مربوط می‌شود. سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه ضمن انتقاد از مداخله آمریکا در امور داخلی چین درباره …

برچسب‌ها:, ,

فروشگاه مارکت سنتر