QOLO

قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافت

قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافت – ایسنا

هر عدد نیم سکه به قیمت ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان (۱۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز)، ربع … اما در معاملات ارزی امروز، نرخ دلار و یورو هم کاهش یافت.

قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافت – گروه رسانه‌ای صبح‌ساحل

هر عدد نیم سکه به قیمت ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان (۱۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز)، ربع … اما در معاملات ارزی امروز، نرخ دلار و یورو هم کاهش یافت.

اخبار طلا و سکه | شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز – صفحه 1

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۳۰۰ هزار تومان کاهش قیمت، شش … و 600 هزار تومان داد و ستد می شد اما امروز به 7 میلیون و 350 هزارتومان کاهش یافته است.

سکه 145 هزار تومان و دلار 300 تومان کاهش یافت + جدول …

امروز در بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با 145 هزار تومان کاهش 7 میلیون و 275 هزار تومان و دلار با کاهش 350 تومانی 17 هزار و 200 تومان داد و ستد شد.

سکه ۱۴۵ هزار تومان و دلار ۳۰۰ تومان کاهش یافت + جدول

امروز در بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با ۱۴۵ هزار تومان کاهش ۷ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان و دلار با کاهش ۳۵۰ تومانی ۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان داد و ستد شد.

سکه – قیمت – همشهری آنلاین

قیمت طلا چهارشنبه هفتم خرداد در بازار قزوین نسبت به روز گذشته، ۲۹ هزار تومان کاهش یافت. … ۱۴.۲ درصدی از ۶ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان به ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. … رقم خورده است اما به دلیل توقف معاملات بورسی سکه، حباب سکه کاهش یافت.

قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافت – پارسینه

در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هفت میلیون و ۲۵۰ هزار تومان (۲۲۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز) و قیمت هر عدد سکه …

پیش بینی قیمت طلا و سکه – اقتصاد آنلاین

… در بازار داخل کاهش یافته به طوریکه در این مدت سکه حدود ۳۰۰هزار تومان و طلا … بذرافشان با اشاره به روند کاهشی قیمت طلا و سکه که تقریبا از دو روز …

برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر