QOLO

عشق….خنده……اشک……مرررررررگ

«مرگ خنده‌دار، عشق ناتمام» در بازار کتاب – بهار نیوز

گروه فرهنگ و هنر: رمان طنز «مرگ خنده‌دار، عشق ناتمام» نوشته جس اندروز با … البته که طنز تند و تیز اندروز فقط خواننده را به خنده نمی‌اندازد، بلکه او را …

خنجر#خنده#عشق#احساس#عاطفه#خیانت#خودکشی#مرگ#مردن …

… نولاو (@text_nolove_) on Instagram: “#خنجر#خنده#عشق#احساس#عاطفه#خیانت#خودکشی#مرگ#مردن#گریه#اشک#اندوه#تکست_عاشقانه #تنها…”

ترجمه «مرگ خنده‌دار، عشق ناتمام» چاپ شد – خبرگزاری مهر | اخبار …

رمان «مرگ خنده‌دار، عشق ناتمام» نوشته جس اندروز با ترجمه بهاره قاسم‌پور … را به خنده نمی‌اندازد، بلکه او را به تأمل و تعمق درباره‌ مفاهیم انسانی وا می‌دارد.

عشق و مرگ

عشق و مرگ دل تنگی های عاشقانه. … عشق تداوم مي يايد خنده تداوم مي يايد زندگي تداوم مي يابد … بنام خدایی که برای قلب دوست و برای اثبات دوستی اشک را افرید.

مرگ را جشن بگيريم! – نور خِـرد – ویرگول

پس مرگ مرا جشن بگيريد، آن را دليلي براي ماتم نكنيد. … يكي از مريدانش، «كريتو» از او پرسيد: تو می‌خندی و چشمان ما پر از اشك است. … اين عشق جاودانه است. نماز من اين است، عبادت من اين است! او حتي در آن حال نيز می‌خندید! زندگي بايد به خنده تبديل شود.

مرگ همسایه: marg Hamsayeh – صفحه 88 – نتایج کتاب‌های Google

مرد خنده اى كرد. … بوسه كرفت، همان شب يس از خوابيدن بجه به بستر رفتند در يك عشق بازى طولانى از همديكر و خدا يسر خواستند.زن حين … يك مرتبه راه اشك هايش باز شد.

حکمت جاری شدن اشک در لحظه جان دادن – قدس آنلاین | پایگاه …

حکمت جاری شدن اشک در لحظه جان دادن … کند، اشک از چشمانش فرو می ریزد و خنده می کند، پس همانا دلیل آن اشک در … فرشته مرگ به شکل جوانی زیبا رو!

عشق ×××تنهایی ×××مرگ

بر روی سنگ قبرم ننویسید روزای آخر غمگین بود بنویسید شاد بود مرگش فرا رسیده بود بر روی سنگ قبرم … تنها صدای قطره های باران را می شنوم ، اشک می ریزم ، و آرزوی یارم را میکنم … و تنها خنده هایت را می خواهم تا مرهم کهنه زخم های زندگی ام باشد. آری تنها …

برچسب‌ها:, , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر