QOLO

شناسایی ۲۰۲۳ مورد جدید ابتلا طی ۲۴ ساعت گذشته/ شمار قربانیان کرونا در کشور به ۷۴۵۱ نفر رسید/ ۱۳۷۷۲۴

آخرین آمار قربانیان و مبتلایان کرونا در ایران، 4 خرداد 1399 | …

19 در کشور شناسایی شد.

آخرین آمار قربانیان کرونا در ایران پنجشنبه 1 خرداد 1399 | …

19 در این کشور به 129.341 نفر رسیده است.

آمار جدید وزارت بهداشت از کرونا در ایران: درگذشتگان ۷۴۵۱ نفر …

آمار جدید وزارت بهداشت از کرونا در ایران: درگذشتگان ۷۴۵۱ نفر، … بر این اساس در ۲۴ ساعت گذشته، با جان باختن ۳۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا، مجموع … همچنین از ظهر دیروز (یکشنبه) تا ظهر امروز (دوشنبه)، ۲۰۲۳ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۳۷۷۲۴ نفر …

آمار رسمی کرونا در ایران؛ 7451 فوتی و بیش از 137 هزار مبتلا

وزارت بهداشت ایران اعلام کرد طی 24 ساعت گذشته 2023 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده و 34 نفر نیز بر اثر این ویروس جان باختند.

شناسایی ۲۰۲۳ مورد جدید ابتلا طی ۲۴ ساعت گذشته/ شمار … – تیک

شناسایی ۲۰۲۳ مورد جدید ابتلا طی ۲۴ ساعت گذشته/ شمار قربانیان کرونا در کشور به ۷۴۵۱ نفر رسید/ ۱۳۷۷۲۴ نفر مبتلا شدند/ ۱۹ استان بدون فوتی.

اخبار سخنگوی وزارت بهداشت – تی نیوز

شناسایی ۲۰۲۳ مورد جدید ابتلا طی ۲۴ ساعت گذشته/ شمار قربانیان کرونا در کشور به ۷۴۵۱ نفر رسید/ ۱۳۷۷۲۴ نفر … سخنگوی وزارت بهداشت : از دیروز تا امروز ۵ خرداد …

رکورد ابتلا به کرونا در جهان طی ۲۴ ساعت | جهان | DW | 21.05 …

گسترش پرشتاب ویروس جدید کرونا همچنان ادامه دارد. بنا بر اعلام سازمان بهداشت جهانی، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۶ هزار مورد تازه ابتلا به این ویروس در سراسر … بیش از ۵ میلیون مبتلا به ویروس جدید کرونا در سراسر جهان شناسایی شده است. … او به ویژه از افزایش شمار مبتلایان و قربانیان در کشورهای فقیر ابراز نگرانی کرد.

وزارت بهداشت – روزنامه دنیای اقتصاد

۱۹در کشور، مجموع مبتلایان کووید۱۹ در کشور به ۱۳۷۷۲۴ نفر رسید. … جدیدترین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در کشور. ايسنا: سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲۱۸۰ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

کرونا “انگ” نیست / 85 درصد مبتلایان بدون هیچ اقدامی بهبود …

شناسایی 2023 مورد جدید ابتلا طی 24 ساعت گذشته/ شمار قربانیان کرونا در کشور به 7451 نفر رسید/ 137724 نفر … نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر