QOLO

سریال پرگار از امشب رو آنتن شبکه یک + گفتگو با بازیگران

سریال پرگار از امشب رو آنتن شبکه یک + گفتگو با بازیگران

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: شبکه یک سیما پس از پخش سه سریال طنز اجتماعی پرمخاطب پایتخت ۶، نون‌خ ۲ و زیرخاکی، حالا …

سریال پرگار از امشب رو آنتن شبکه یک گفتگو با بازیگران …

پویشگر: خبرپو.

سریال پرگار از امشب رو آنتن شبکه یک + گفتگو با …

پخش سریال جدید شبکه یک از امشب. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، اولین قسمت از سریال پرگار با قصه ای اجتماعی درباره روابط خانوادگی، تعلیم …

پخش سریال «پرگار» از امشب در شبکه یک – عصرایران

پرگار مجموعه تلویزیونی «پرگار» از امشب ششم خرداد روی آنتن می‌رود. … فریبا کوثری، بهرنگ علوی، بابک کریمی و فریبا جدیکار از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. … با یک میلیون تومن موهات رو بکار، خوشتیپ شو!

سریال پرگار از امشب رو آنتن شبکه یک + گفتگو با …

پرگار از امشب روی آنتن می‌رود، به این بهانه به سراغ عوامل و بازیگران این سریال رفته ایم.

سریال جدید شبکه یک از امشب روی آنتن/ بازگشت … – پارسینه

پرگار از امشب روی آنتن می‌رود، به این بهانه به سراغ عوامل و بازیگران این … از امشب سریال ملودرام با قصه‌ای اجتماعی با نام «پرگار» را روانه آنتن کند. … سریال از جمله مرجانه گلچین، الهام طهموری و تیما پوررحمانی به گفتگو نشسته‌ایم.

نمایش خبر «پرگار» از امشب روی آنتن شبکه یک – معاونت سیما

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما، اولین قسمت از سریال «پرگار» با قصه … بابک کریمی و فریبا جدیکار از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. … و کارگردانی شهرام شاه حسینی در۲۹ قسمت درگروه فیلم و سریال شبکه یک … فلورا سام بازیگر و فیلمساز به گفتگو با مهران مدیری در برنامه «دورهمی» می‌نشیند.

سریال جدید شبکه یک از امشب روی آنتن/ بازگشت فریبا … – …

پرگار از امشب روی آنتن می رود، به این بهانه به سراغ عوامل و بازیگران این سریال رفته ایم. … بازگشت مجری جنجالی با یک برنامه جدید به تلویزیون … سریال از جمله مرجانه گلچین، الهام طهموری و تیما پوررحمانی به گفتگو نشسته ایم.

جانشین «زیرخاکی» از امشب روی آنتن می‌رود/ «پرگار»؛ …

مجموعه تلویزیونی «پرگار» ازامشب ۶ خرداد روی آنتن می‌رود. … به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از روابط عمومی شبکه یک، اولین قسمت از سریال «پرگار» با قصه‌ای … علوی، بابک کریمی و فریبا جدیکار از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. … روشی جالب که با دیدنش روشهای دیگر لاغری رو کنار میذارید.

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر