QOLO

روانشناسان ایرانی چه کسانی هستند؟ و چرا ما روانشناسان ایرانی را ترجیح می‌دهیم؟

روان‌شناسی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

شناختی هدفش کمک به کسانی است که با … دارد (همچنین بخش تست فرضیه برای توضیح اینکه چرا شخص به‌جای اثبات فرضیه به … کرمی نوری، تهران: شرکت چاپ و نشر کتاب‌های درسی ایران، چاپ هفتم، ۱۳۹۳، ص ۸.

چند تجربه ناخوشایند از مراجعه به روانشناس – ایسنا

بسیاری از دانشجویان روانشناسی معتقدند که «روانشناسی نمی‌تواند … «المیرا»، به دلیل اختلاف‌های خانوادگی به یک مؤسسه روانشناسی مراجعه کرده است: «کسی که … و به ما که حدود سی چهل نفر بودیم می‌گفتند با برگشتن به دوران کودکی … در ایران به نظر می‌رسد که باید در مورد هزینه‌های جانبی مراجعه به روانشناس نگران بود.

مشاوره تلفنی روانشناسی – سامانه رسا

دریافت مشاوره تلفنی روانشناسی فقط در سامانه رسا، با کمترین هزینه، بدون … خیلی ها ترجیح می دهند مشکلات زندگی خود را به تنهایی حل کنند و تا جای ممکن کسی … و نیمه رها کنیم و معمولا به شرط ادب تا زمانی که مشاور صلاح ببیند جلسه ی اول را ادامه می دهیم. … یک مشاور خوب کسی را قضاوت یا سرزنش نمی کند، تمام هم و غم اش این است که به ما …

چرا ایرانیان بیشتر کتاب‌های روانشناسی عامه‌پسند … – میگنا

اکنون این سوال مطرح می‌شود که چرا مردم به مطالعه کتاب‌های روانشناسی و … دارند و می‌ترسند که درد و دل‌های خودشان را با کسی در میان بگذارند بنابراین این عده با … این کم‌کاری درباره روانشناسی ما احساس می‌شود و این علم کمتر در ایران بومی شده است. … اینجاست که افراد ترجیح می‌دهند تا با استفاده از کتاب‌های روانشناسی و …

روانشناسی پول چیست؟ گام‎هایی برای شناخت پول از درون خودمان …

به همین دلیل در این مقاله به سراغ روانشناسی پول می‌رویم تا از دریچه‌ای متفاوت به … ما باشد، به دلیل ترس افراطی از دست دادن پول، ترجیح می‌دهیم که هیچ کاری نکنیم. … اگر از حق نگذریم، عده‌ای از ما اصولا دوست نداریم کسی با تلاش‌هایش به موفقیت و ثروت برسد. … در کارها» به این ترتیب، افراد زیادی را می‌توان پیدا کرد – چرا راه دوری برویم؟

مشاوره تلفنی روانشناسی – مشاوره با روانشناس به صورت تلفنی

خانه · درباره ما · خدمات … درمان روانشناسی تلفنی که با عنوان مشاوره‌ی تلفنی روانشناسی هم شناخته می‌شود، فرآیند … نوع از درمان روانشناسی در کشورهای در حال توسعه مثل ایران نیز در حال گسترش است. … با درمان‌گر متخصص در زمان متناسب با برنامه‌های شما و محلی است که ترجیح می‌دهید. … چرا باید مشاوره روانشناسی تلفنی را انتخاب کنیم؟

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر