QOLO

ذرت های آلوده به الکل تبدیل می شوند

ذرت‌های آلوده وارداتی به ایران ‘تبدیل به الکل می‌شوند’ – BBC …

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در دستوری که ستاد مقابله با کرونا آن را اعلام کرده، خواستار تبدیل بخشی از ذرت‌های آلوده وارداتی به الکل شده است.

ذرت‌های آلوده تبدیل به الکل می‌شود – ایسنا

رئیس سازمان ملی استاندارد امروز از تبدیل ذرت‌های آلوده به الکل خبر داد. … امحا نشده و برای رفع بخشی از مشکلات بهداشتی مردم تبدیل الکل می‌شوند.

ذرت های آلوده به الکل تبدیل می شوند – خبرآنلاین

ایرنا به نقل از رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: مطابق دستور رئیس جمهوری در ستاد مقابله با کرونا، ذرت‌های آلوده دامی امحا نشده و برای رفع …

پیروزبخت: ذرت‌های آلوده تبدیل به الکل می‌شوند – ایرنا

رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: مطابق دستور رئیس جمهوری در ستاد مقابله با کرونا، ذرت‌های آلوده دامی امحا نشده و برای رفع بخشی …

ذرت‌های آلوده تبدیل به الکل می‌شوند – روزنامه دنیای اقتصاد

ماجرای ذرت‌های آلوده وارداتی به کشور در سال 98 به یکی از موضوعات داغ خبری بدل شد؛ موضوعی که سرو صدای بسیاری در فضای رسانه‌ای کشور ایجاد کرد …

پیروزبخت در پاسخ به تسنیم: ذرت‌های آلوده تبدیل به الکل می …

… مطابق دستور رئیس جمهوری در ستاد مقابله با کرونا، ذرت‌های آلوده دامی امحا نشده و برای رفع بخشی از مشکلات بهداشتی مردم تبدیل به الکل می‌شوند.

دستور روحانی برای تبدیل ذرت‌های آلوده به الکل – رادیو فردا

نیره پیروزبخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران می‌گوید حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران دستور داده ذرت‌های آلوده دامی امحانشده، به الکل تبدیل شوند.

ذرت های آلوده به الکل تبدیل می شوند|خبر فوری

… مطابق دستور رئیس جمهوری در ستاد مقابله با کرونا، ذرت‌های آلوده دامی امحا نشده و برای رفع بخشی از مشکلات بهداشتی مردم تبدیل الکل می‌شوند.

برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر