QOLO

حکم دادگاه عالی آلمان علیه بزرگ‌ترین خودروساز جهان؛ فولکس‌واگن محکوم شد

حکم دادگاه عالی آلمان علیه بزرگ‌ترین خودروساز جهان؛ فولکس …

مطابق حکم دادگاه فدرال آلمان تمامی افرادی که از شرکت فولکس واگن، خودروی مجهر … حکم دادگاه عالی آلمان علیه بزرگ‌ترین خودروساز جهان؛ فولکس‌واگن محکوم شد … میلیارد یورو خسارت به مشتریان خود محکوم شد و ناچار به تسویه این رقم شد.

حکم دادگاه عالی آلمان علیه بزرگ‌ترین خودروساز جهان؛ فولکس …

۱۳: …

حکم دادگاه عالی آلمان علیه بزرگ ترین خودروساز جهان – قطره

دادگاه عالی آلمان روز دوشنبه علیه بزرگ ترین خودروساز جهان حکم صادر کرد. … یورو خسارت به مشتریان خود محکوم شد و ناچار به تسویه این رقم شد. … در سراسر آلمان باز شد و حکم پرداخت خسارت از سوی فولکس واگن به اجرا گذاشته خواهد شد.

حکم دادگاه عالی آلمان علیه بزرگ‌ترین خودروساز جهان فولکس …

برای عضویت در گروه، روی آن کلیک نمایید. حکم دادگاه عالی آلمان علیه بزرگ‌ترین خودروساز جهان فولکس‌واگن محکوم شد. دادگاه عالی آلمان روز دوشنبه علیه …

حکم دادگاه عالی آلمان علیه بزرگ ترین خودروساز جهان – تی نیوز

دادگاه عالی آلمان روز دوشنبه علیه بزرگ ترین خودروساز جهان حکم صادر کرد. … مطابق حکم دادگاه فدرال آلمان تمامی افرادی که از شرکت فولکس واگن، خودروی مجهر به نرم افزار دستکاری شده تشخیص سطح تولید گازهای … جهان در مجموع به پرداخت ۲۳ میلیارد یورو خسارت به مشتریان خود محکوم شد و ناچار به تسویه این رقم شد.

محکومیت فولکس واگن به پرداخت غرامت به مشتریان معترض …

براساس این حکم، فولکس واگن باید قیمت کامل خودرو‌ها را به مشتریان معترض در سراسر جهان پرداخت کند، این حکم در مورد ۶۰ هزار شکایت دیگر در آلمان هم اجرا خواهد شد. … خودروسازی فولکس واگن آلمان به پرداخت غرامت به مشتریانی محکوم شده است … با حکم دادگاه فدرال آلمان، شرکت فولکس واگن باید به هربرت گیلبرت که در …

برچسب‌ها:, ,

فروشگاه مارکت سنتر