QOLO

حاجی‌بابایی به نفع قالیباف کنار می‌کشد؟

حاجی‌بابایی به نفع قالیباف کنار می‌کشد؟

حاجی‌بابایی به نفع قالیباف کنار می‌کشد؟ اقتصادنیوز: منتخب مردم تنکابن با بیان اینکه پیش از برگزاری جلسه فراکسیون و صحن علنی مجلس نمی‌توان ارزیابی …

نیکزاد و شمس الدین حسینی به نفع حاجی بابایی کنار رفتند …

ایسنا نوشت:حمیدرضا حاجی بابایی به عنوان گزینه ریاست مجلس یازدهم … حسینی به نفع حاجی بابایی کنار رفتند؛ رقیب اصلی قالیباف مشخص شد.

حاجی‌بابایی کنار می‌کشد؟ | روایت وزیر احمدی‌نژاد از ترکیب …

منتخب مجلس یازدهم درباره کناره‌گیری احتمالی حاجی بابایی به نفع دیگر … تصاویر | تفاوت قابل توجه استقبال از جلسات قالیباف و حاجی‌بابایی.

قالیباف مقابل جبهه پایداری کوتاه می‌آید؟ – همشهری آنلاین

تا اینجای کار مشخص نیست که جریان جبهه پایداری به سمت حاجی‌بابایی خواهد رفت یا از … همین که قالیباف بتواند این پوست خربزه را کنار بزند و بازی را به نحو مطلوب … را می‌کنند که در فضای انتخابات هم انجام دادند و آن هم فضای سهم‌خواهی است. … ما باید ببینیم چه چیزی به نفع انقلاب است و انقلاب به چه چیزی نیاز دارد.

رقیب قالیباف برای ریاست – روزنامه دنیای اقتصاد

حالا قالیباف باید با حاجی‌بابایی که دو رقیب دیگر به نفع او کنار رفته‌اند، رقابت کند؛ موضوعی که بیش از هر زمانی کار را برای قالیباف دشوار می‌کند.

رقیب اصلی قالیباف برای ریاست مجلس مشخص شد

حالا قالیباف باید با حاجی‌بابایی که دو رقیب دیگر به نفع او کنار رفته‌اند، … کند؛ موضوعی که بیش از هر زمانی کار را برای قالیباف دشوار می‌کند.

مجلس یازدهم ایران؛ راه سخت قالیباف برای ریاست – BBC News …

حاجی‌بابایی همچنین در سال ۹۷ قصد نامزدی برای ریاست مجلس را داشت اما به نفع لاریجانی کنار کشید. او نامزد فراکسیون “ولایی” یعنی اصول گرایان …

رقابت نهایی میان قالیباف و حاجی بابایی – روزنامه آفتاب یزد

دو وزیر سابق محمود احمدی‌نژاد به نفع سومی کنار رفته اند تا حمیدرضا حاجی بابایی که سابقه حضور در مجلس را از دوره پنجم دارد و تنها در دوره نهم به دلیل … دادند، بنابراین حمیدرضا حاجی‌بابایی با قالیباف رقابت می‌کند، مصطفی میرسلیم که در جلسه شورای …

برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر