QOLO

اه! ای خدا. از خصوصیات خودم چطور جدا بشم

شوهرم مرد خوبی است ولی علاقه‌ای به او ندارم – تابناک | TABNAK

کار خانم خیلی اشتباهه و ظلمه هم به خودش و هم به شوهرش اما این حرف شما تهمت خیانت … و آمد می کرد اگه این آقا این همه خصوصیات خوب داره چاره اش طلاق نیست بلکه مراجعه به یک … بخاطر خانوادم و آبروم نمیخام جدا بشم فقط میخام بگین که چکار کنم که بهش علاقه مند بشم ؟ … یه عمر زندگیه وقتی بهش علاقه ای نداره چطور زندگی کنه.

مدت پایداری مردان بعد از طلاق – تابناک | TABNAK

زیباترین خاطره من روزی بود که به عنوان شاهد ازدواج بر برگه ای از جنس عشق … دکتر مظاهری درباره مدت پایداری مردان نسبت به همسر سابق خود پس از … منکه فکر کنم جدا بشم شوهرم فردای طلاق اولا احساس راحتی وشادی میکنه … بعد از طلاق ازدواج مجدد داشته باشند باز هم در ازدواج دوم تمام خصوصیات زن … دوس دارم خدا جوابشو بده.

مرد (شوهر) وابسته به خانواده | علایم وابستگی؟ | چطور باید … – …

گاهی برخی افراد وابستگی های مالی، عاطفی به خانواده های خود دارند. … بری باید با پدر و مادر اون بری نری خودش تنهایی با اونا میره حیف به دو تا بچه ای که خدا داده ولی واسه … فرزند وابسته تربیت نکنید که آه پشت سرتون نباشه. … هر وقت هم میاد فقطشاهد دعوا و بحث من وپدرشه میخوام جدا بشم،به نظرتون تصمیمم اشتباه هست؟

دلايل مهمي كه مردان شما را ترك مي‌كنند – برترین ها

اگر یک خانم جوان هستی و به تازگی از شریکت جدا شده‌ای بهتر است به جای … زنانی که می‌خواهند مردان را تحت کنترل خود در بیاورند نمی‌توانند ارتباط پایداری را داشته باشند. … با کیفیت ترین ایمپلنت کره ای با مناسب ترین قیمت! … ميكنين و اهاي اقايوني كه خودبينين يادتون باشه اخر دنيا هم ميرسه خدا مارو خلق نكرد كه …

۱۰ جمله‌ای که هرگز نباید به مادرشوهر گفت – برترین ها

برترین ها: تعجبی ندارد که عروس ها و مادرشوهرها روابط پیچیده ای دارند. … و از کارشناسان پرسیدیم چطور می توان با آرامش با این مسائل رسیدگی کرد. … عروس ها همیشه به پدر و مادر خود بیشتر اهمیت می دهند. … واگذارش کردم به خدا،قربون خدا بشم الان تک تک بدی هاشو پس میده زندگی براش … ولی اه من خیلی قشنگ گرفتشون.

همسراني که مدام قهر و آشتي مي کنند بخوانند – میگنا

خود فرد، بيش از همه در معرض پيامدهاي منفي قهر است. … حتي فضايي که براي عشق ورزيدن به هم وجود دارد،میگنا دات آي آر مي تواند به فضاي هم … وقتی نامزدی جدا شو من جدانشدم الان بادو تا بچه همش رو اعصاب زندگی رو … خدا لعنت کنه مردیو ک باعث بشه زنش بگه مهرم حلال جونم ازاد(حدیث … سلام، شوهرم قهر کرده چطور برش گردونم؟

دختري ۱۹ ساله: مي‌خواهم طلاق بگيرم چون شوهرم را دوست ندارم! – …

متاسفانه جوانان در اين زمينه مراقبتي از خود به عمل نمي آورند. … اما در شرايطي که شما داريد، طلاق گرفتن مسئله اي را حل نمي کند به عبارت بهتر، پاک کردن صورت مسئله است. … بنابراين در حال حاضر به نظر مي رسد توجه به ويژگي هاي مثبت شخصيتي … میخوام ازش جدا شم ولی نمیدونم چطوری چون کسیو ندارم پشتیبانم باشه

پاسخ پیامبر به کسانی که آرزوی مرگ می کنند – تبیان

پیامبر خدا صلى‏ الله‏ علیه‏ و‏ آله فرمود : هیچ یک از شما به خاطر گزندى كه به او … اگر ما انسان های وارسته ای هستیم که با طلب مرگ می خواهیم از این جهان برویم که … بارد و ما را با خود به سرای باقی می برد و دستمان برای همیشه از دنیا کوتاه می ماند … تصمیم گرفتم جدا بشم و دست دختر2 ساله م رو گرفتم و برگشتم خونه پدرم.

مشاوره ی خانوادگی – پایگاه اطلاع رسانی آیت الله جاودان

طبق سنت خدا قدم براي ازدواج نهادم و از لحاظ خانوادگي خوب هسنتد. … با خانواده ی شوهرم مشکل دارم و میخوام از شوهرم جدا شم. … من خیلی برای مادرم دعا کردم ولی فایده ای نداره و با مادرم هم خیلی صحبت میکنم که … دو خواستگار عالی خود که غلط کردم رد کردم مقایسه می کنم و دایم آه حسرت می کشم. … چطوری میتونم این جادوهای فتنه انگیز رو باطل کنم؟

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر