QOLO

افزایش صادرات، حبوبات را گران کرد

افزایش ۱۴۰ درصدی قیمت حبوبات در بازار بوشهر – ایسنا

قیمت انواع حبوبات در بازار بوشهر در پنج ماه اخیر از ۳۳ درصد تا ۱۴۰ درصد گران شده … در کنار افزایش قیمت حبوبات، قیمت برنج نیز در مدت مشابه بیش از ۷۶ … جاری دولت در رابطه با صادرات و واردات و قیمت ارز بایستی جستجو کرد.

افزایش ۱۴۰ درصدی قیمت حبوبات – تابناک | TABNAK

علت گران شدن قیمت موبایل؟ … به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، در کنار افزایش قیمت حبوبات، قیمت برنج نیز در مدت مشابه … را نه در بازار که در سیاست‌های جاری دولت در رابطه با صادرات و واردات و قیمت ارز بایستی جستجو کرد. قیمت دلار که افزایش یافت بازار صادراتی برای تولیدکنندگان این کالاها بسیار جذاب شد.

چرا حبوبات در کشور گران شد؟/ممنوعیت واردات و صادرات چه …

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مرتضی انتصار امروز در زنجان اظهار کرد: در پی کاهش واردات قیمت حبوبات افزایش چشمگیری داشته است و همین …

افزایش ۱۴۰ درصدی قیمت حبوبات | سفره‌های مردم خالی می‌شود …

افزایش ۱۴۰ درصدی قیمت حبوبات | سفره‌های مردم خالی می‌شود. قیمت انواع حبوبات در بازار بوشهر در پنج ماه اخیر از ۳۳ درصد تا ۱۴۰ درصد گران شده است. … جاری دولت در رابطه با صادرات و واردات و قیمت ارز بایستی جستجو کرد. قیمت دلار که افزایش یافت بازار صادراتی برای تولیدکنندگان این کالاها بسیار جذاب شد.

ادامه افزایش قیمت کالاهای اساسی و نگرانی مردم | حبوبات ۶۴ …

ادامه افزایش قیمت کالاهای اساسی و نگرانی مردم | حبوبات ۶۴ درصد گران شد … وی بیان کرد: به نظر می‌رسد که نظارت در بازار باید با شدت بیشتری ادامه داشته … است که شامل افزایش قیمت ارز، بیماری کرونا، توقف صادرات، واردات و عدم …

افزایش صادرات، حبوبات را گران کرد|خبرداغ – خبرپو

پویشگر: خبرپو.

برچسب‌ها:, , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر