QOLO

ائتلاف نافرجام؛ وقتی اصولگرایان بر سر کرسی‌های مجلس دعوا دارند، می‌خواهید مسائل مملکت را حل کنند؟

ائتلاف نافرجام؛ وقتی اصولگرایان بر سر کرسی‌های مجلس دعوا …

این اصولگرایان که به زعم مرتضی آقاتهرانی، نفر اول جبهه پایداری در مجلس یازدهم … بر سر کرسی‌های مجلس دعوا دارند، می‌خواهید مسائل مملکت را حل کنند؟

ائتلاف نافرجام؛ وقتی اصولگرایان بر سر کرسی های مجلس …

این اصولگرایان که به زعم مرتضی آقاتهرانی، نفر اول جبهه پایداری در مجلس … بر سر کرسی های مجلس دعوا دارند، می خواهید مسائل مملکت را حل کنند؟

پایگاه خبری تحلیلی بصیرت – ائتلاف نافرجام؛ وقتی …

تحلیل اخبار سیاسی ایران و جهان.

ائتلاف نافرجام؛ وقتی اصولگرایان بر سر کرسی‌های مجلس دعوا …

پویشگر: خبرپو.

ائتلاف نافرجام؛ وقتی اصولگرایان بر سر کرسی های مجلس …

ائتلاف نافرجام؛ وقتی اصولگرایان بر سر کرسی های مجلس دعوا دارند، می خواهید . … جبهه پایداری · رییس جمهوری · مجلس یازدهم · ایران · مجلس · اصولگرایان · مملکت · ائتلاف … فردی که نتواند اطرافیانش را کنترل کند، به درد ریاست مجلس نمی خورد … از جمله این شعارها، رفع فقر و بیکاری و حل مشکلات اقتصادی و انتقاد به عملکرد دولت و مجلس …

وقتی اصولگرایان بر سر کرسی‌های مجلس دعوا دارند، می‌خواهید …

منتخب مجلس یازدهم در گفت‌وگو با ایلنا: وقتی اصولگرایان بر سر کرسی‌های مجلس دعوا دارند، می‌خواهید مسائل مملکت را حل کنند؟/ به جایی می‌رسیم که …

آنکه نتواند اطرافیانش را کنترل کند به درد ریاست مجلس نمی …

منتخب مجلس یازدهم با بیان اینکه اصولگرایان بر سر ریاست و هیات رئیسه با … خود آنها بر سر کرسی‌های مجلس دعوا دارند، می‌خواهید مسائل مملکت را حل کنند؟ … وقتی این کار نکنیم، مردم می‌گویند این‌ها فقط آمدند گرد و خاک راه بیاندازند.

اصولگرایان – روزنامه دنیای اقتصاد

زينب موسوي: تعداد رقیبان اصلی کرسی ریاست مجلس یازدهم با … جدی میان جبهه پایداری و سایر اصولگرایان برای انتخاب رئیس مجلس وجود دارد.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر