QOLO

آخرین آمار کرونا در ایران؛ تعداد مبتلایان به ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر رسید

آخرین آمار کرونا در ایران؛ تعداد مبتلایان به ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر …

سخنگوی وزارت بهداشت تصریح کرد: ۲۵۸۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۸۱۸ هزار و …

آخرین آمار کرونا در ایران؛ تعداد مبتلایان به ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر …

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به گفته سخنگوی وزارت بهداشت افزایش یافت.

۳۴ نفر دیگر از مبتلایان کرونا در ایران جان باختند – ایرنا

۱۹ در کشور به ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر رسید.

آخرین آمار کرونا امروز 1399/02/05 ؛ تعداد مبتلایان به 137 هزار …

سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران، اظهار کرد: از … آخرین آمار کرونا امروز 1399/02/05 ؛ تعداد مبتلایان به 137 هزار و 724 … جهانپور تصریح کرد: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت ایران: در ۱۹ استان فوتی کرونا نداشته …

بنا بر آخرین ارقامی که سخنگوی وزارت بهداشت ایران اعلام کرده، مجموع شمار … دوشنبه ۵ خرداد (۲۵ مه) آخرین آمار و ارقام مربوط به شیوع کرونا در ایران را اعلام کرد. … مجموع شمار مبتلایان شناسایی‌شده در ایران به ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر رسیده است.

آخرین آمار رسمی کرونا در ایران و جهان | رتبه جهانی ایران تغییر …

تعداد مبتلایان به بیماری کووید۱۹ در سراسر جهان به بیش از ۵ میلیون و ۵۶۴ … آخرین آمار رسمی کرونا در ایران و جهان | رتبه جهانی ایران تغییر کرد … به گفته جهانپور، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر رسید. … سخنگوی وزارت بهداشت ایران گفت: مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۴۵۱ نفر رسید.

آمار مبتلایان جدید به زیر 2 هزار نفر رسید/ صعودی شدن درصد …

آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا روز سه‌شنبه ششم خرداد/ بهبود … افزایش درصد موفقیت ایران در مقابله با کرونا برای سومین روز پیاپی. در ۲۴ ساعت گذشته آمار کل مبتلایان کرونا در کشور به عدد ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر رسید و این عدد در …

۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر مبتلای قطعی، آمار کنونی مبتلایان به …

۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر مبتلای قطعی، آمار کنونی مبتلایان به کرونا در کشور … این تعداد بیمار جدید، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر رسید. … آخرین وضعیت بیماری کووید۱۹ در استان فارس(ادامه روند صعودی آمار مبتلایان) ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ … پیام مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به مناسبت آغاز هفته معدن.

مجموع بیماران کرونا در ایران به 137 هزار و 724 نفر رسید …

وی افزود: از بین مبتلایان جدید، 338 مورد بستری و یک هزار و 685 مورد معادل 83 درصد از موارد جدید از افراد در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند.

برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر