QOLO

آخرین آمار کرونا در ایران، ۳ خرداد ۱۳۹۹: ثبت ۱۸۶۹ مورد جدید ابتلا / مجموع جانباختگان به ۷۳۵۹ نفر رسی

آخرین آمار کرونا در ایران، ۳ خرداد ۱۳۹۹: ثبت ۱۸۶۹ مورد جدید …

آخرین آمار کرونا در ایران، ۳ خرداد ۱۳۹۹: ثبت ۱۸۶۹ مورد جدید ابتلا / مجموع جانباختگان به ۷۳۵۹ نفر رسید. جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا …

آخرین آمار قربانیان و مبتلایان کرونا در ایران، 4 خرداد 1399 | …

19 در کشور شناسایی شد.

آخرین آمار قربانیان کرونا در ایران جمعه 2 خرداد 1399 | TRT …

از بین مبتلایان جدید، 413 مورد بستری و 1.898 مورد سرپایی و از افراد … 51 بیمار جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان به 7.300 نفر رسید.

آخرین آمار فوتی‌ها و مبتلایان به کرونا در ایران – اقتصاد ۲۴

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۸۶۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور … سوم خرداد بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی ۱۸۶۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. وی افزود: از بین مبتلایان جدید، ۳۸۶ مورد بستری و ۱۴۸۳ مورد سرپایی و … خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷۳۵۹ نفر رسید.

جدیدترین آمار کرونا در کشور تا ظهر ۳ خرداد ۹۹/ ابتلا ۱۸۶۹ …

سخنگوی وزارت بهداشت از ابتلا ۱۸۶۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا خبر داد. … ۵۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷۳۵۹ نفر رسید.

آخرین آمار کرونا در ایران تا 3 خرداد ۹۹ – اقتصاد برتر

به گزارش #اقتصادبرتر آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران تا ظهر روز 3 … آخرین به‌روزرسانی: ۱۳۹۹/۰۳/۰۳; مبتلایان امروز: ۱۸۶۹ نفر; فوت‌شدگان امروز: ۵۹ نفر; بهبودیافتگان امروز: ۱۷۹۶ نفر; کل مبتلایان: ۱۳۳۵۲۱ نفر; کل فوت‌شدگان: ۷۳۵۹ نفر; کل بهبودیافتگان: … ۱۱۰۰ دستگاه خودروی فاقد ثبت سفارش چه می شود؟

آمار جدید مبتلایان کرونا در کشور ۹۹/۳/۳ – تجارت‌نیوز

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۸۶۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور … سوم خرداد بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۸۶۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. وی افزود: از بین مبتلایان جدید ۳۸۶ مورد بستری و ۱۴۸۳ مورد سرپایی و از … خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۷۳۵۹ نفر رسید.

آخرین آمار ابتلا و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۳ خرداد – ایمنا

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبود یافته و جان باختگان ناشی از … جدید شناسایی شده که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز … وی با بیان اینکه از بین افراد مبتلا به کووید ۱۹، دو هزار و ۶۳۳ نفر در … فوتی ناشی از بیماری و شش استان تنها یک مورد فوتی قطعی را گزارش کرده‌اند.

برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر